Image

Dijitalleşen dünyada iletişim tasarımı her geçen gün önemini artırarak rekabetçi piyasada fark yaratanları bir adım öne taşıyor. Uzun yıllar boyunca bir çok farklı sektörde hizmet veren müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sonucunda edindiğimiz tecrübe ile iletişimde atılması gereken doğru adımları atmanıza yardımcı oluyoruz. Üzerinde önemle durduğumuz noktalardan biri de ortaya çıkan fikrin çözüm odaklı olması.

 

Edris Medya olarak misyonumuz, markanızın farkını ortaya koymak ve gerçekleştirilen tüm çalışmalarda farklı olduğunuzu hedef kitlenize göstermenizi sağlamaktır.

 

Markanızın hedef kitleye güçlü ve anlaşılır bir şekilde gösterilebilmesi için iyi fikirler kadar grafik tasarım da çok önemlidir. Bu alanda günümüzde çok başarılı işler olduğu gibi, maalesef başarısız olan ve markalara ciddi zarar veren, profesyonellikten uzak, hatalı projelerin olduğunu da görüyoruz. İşte bu aşamada profesyonel bir ekipten destek almanın ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz.

 

Grafik tasarım oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir sanat alanıdır. Hemen her gün yolda, işte, okulda, markette ve dijital dünyada karşımıza çıkan bilgi ve reklam görselleridir. Biz grafik tasarım hizmetinin yanı sıra baskı işlerinize de destek veriyoruz. İhtiyacınız olduğunda aşağıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerin baskısını yapıp size teslim ediyoruz ya da dilerseniz tasarım dosyasını baskı sürecine uygun olarak teslim ediyoruz.

 • Image
  İdris
  Ceo
 • Image
  İbrahim
  Yazılım Uzmanı
 • Image
  Azat
  Montaj
 • Image
  Gül
  Sosyal Medya
 • Image
  Amara
  Graifk

Müşterilerinize sunulan benzersiz hizmetleri ileten markalar için dijital deneyimler yaratıyoruz. Bizim için yaratıcılık kişisel bir şey.

Edris Medya